Blog

Aradığınızı bulun istedik! Sürekli gelişen entegrasyon algoritmalarını takip ediyor ve sizler için paylaşıyoruz.

2022’de Stratejinize Yön Verecek 4 Pazarlama Kitabı

2022’de Stratejinize Yön Verecek 4 Pazarlama Kitabı

İnternet kullanımının yaygınlaşması dünyada pazarlama stratejilerini değiştireli çok oldu. Ancak pazarlama pandemiyle birlikte yeniden bir değişim sürecine girdi. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini dijital pazarlama teknikleri hızlı bir şekilde alıyor. İşte 2022’de pazarlama stratejilerinize yön verecek kitaplar!

23 Kasım 2022

Siber dolandırıcılara dikkat!

Siber dolandırıcılara dikkat!

Black Friday (Kara Cuma), Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın Kasım ayından itibaren kampanyalı satışlara başladığı dönem geldi çattı. Kasım ayı yalnızca indirimli ürün almak isteyenler için değil, dolandırıcılar için de bir fırsat dönemi. İşte güvenli online alışverişin ipuçları!

03 Kasım 2022

Amazon’da Satış Yapmanın Avantajları

Amazon’da Satış Yapmanın Avantajları

Tüm dünyada alışveriş eylemi artık daha çok online pazaryerleri üzerinden gerçekleşiyor. Global platformlar arasında en popüler olanlardan biri ise Amazon. Amazon’da satış yapmanın avantajları neler? Amazon’da nasıl satıcı olunur? En avantajlı online pazaryerleri arasında yer alan Amazon ile ilgili bilgileri sizin için derledik.

20 Eylül 2022

E-İhracat Devlet Teşvikleri

E-İhracat Devlet Teşvikleri

E-ticaret tüm dünyada trend olarak yükselen iş modellerinden biri. E-ihracat için devletin çeşitli teşvikleri var. E-ihracat teşvik türleri neler? İhracatta devlet desteğinden nasıl yararlanır? Hangi alanlarda e-ihracat desteği veriliyor? Bu soruların cevaplarını merak edenler yazımızda bulabilir.

01 Eylül 2022

KOSGEB Girişimcilik Belgesi Nedir ve Nasıl alınır?

KOSGEB Girişimcilik Belgesi Nedir ve Nasıl alınır?

Siz de yeni ve farklı bir fikri işe dönüştürmek ve kendi işinin patronu olmak isteyenlerdenseniz hayalinize çok uzak sayılmazsınız. KOSGEB yeni girişimcilere sağladığı destekle en büyük çözüm ortağınız oluyor. KOSGEB Girişimcilik Belgesi nedir? KOSGEB Girişimcilik Belgesi almak için yapılması gerekenler nelerdir? Girişimci olmak isteyenler dikkat: Bu yazı sizin için!

19 Ağustos 2022

PttAVM’de Satıcı Olmak İçin Yapılması Gerekenler 

PttAVM’de Satıcı Olmak İçin Yapılması Gerekenler 

Dijital dünyada alışveriş yapmak artık çok kolay. Türkiye’nin online pazaryerlerinden biri olan PttAVM de giderek çıtasını yükselten, yıldızı parlayan online pazaryerleri arasında yer alıyor. Siz de ürün ve hizmetlerinizi PttAVM üzerinden satmak ve daha fazla alıcıya ulaşmak ister misiniz? PTT AVM’de satıcı olmak için yapılması gerekenleri sizin için derledik.

16 Ağustos 2022

Pazarama Türkiye’nin Yeni Online Pazaryeri

Pazarama Türkiye’nin Yeni Online Pazaryeri

Online pazaryeri sektörü dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hizmete giren en yeni online pazaryerlerinden biri ise Pazarama. Bir İş Bankası iştiraki olarak hizmet veren Pazarama online alışveriş sektörüne katkı sağlamayı amaçlıyor. Pazarama nedir? Pazarama’da neler satılır? Pazarama ile ilgili merak edilenleri yazımızda derledik.

11 Ağustos 2022

E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Güncel Haberler

E-Ticaret Sitesi Kurmak İçin Güncel Haberler

Elektronik ticaret günümüzün öne çıkan iş modellerinden biri. Hem daha masrafsız hem de global işletilebilen bu iş modeli pek çok yeni girişimciyi heyecanlandırıyor. Son dönemde TBMM e-ticaret ile ilgili yeni düzenlemeler yaptı. İşte e-ticaret sitesi kurmak için güncel haberler!

08 Ağustos 2022

Sosyal Medyanın Kısa Tarihi

Sosyal Medyanın Kısa Tarihi

Günümüz dünyasının koşullarında sosyal medyasız bir yaşam düşünebiliyor musunuz? Bir zamanlar hayatımızın bu denli merkezinde olmayan sosyal medya kanalları özellikle yeni nesil için bir olmazsa olmaz konumunda. Hayat akışını bile sosyal medya gelişmeleri ile bağıntılı şekilde düzenleyen yeni kuşak için sosyal medyanın tarihine uzanıyoruz.

03 Ağustos 2022

Buybox Nedir?

Buybox Nedir?

Online alışverişlerde sıkça kullanılan ve hayatımızı kolaylaştıran pazaryerleri Buybox algoritmasıyla hayatımızı kolaylaştırıyor. Trendyol, HepsiBurada, Amazon, N11 gibi güçlü e-ticaret siteleri ve online pazaryerleri böylelikle hem müşterileri için hem de satıcılar için avantaj sağlıyor. Buybox ile maksimum müşteri memnuniyeti hedefliyor. Buybox nedir, Buybox takibi nedir, Buybox nasıl alınır, Buybox puanı nasıl arttırılır? İşte Buybox hakkına merak edilenler..

27 Temmuz 2022

Shopify Nedir ve Shopify Nasıl Kullanılır?

Shopify Nedir ve Shopify Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda tüm dünyada e-ticaret hacmi büyüdü. Bu büyüme hız kesmeden devam ediyor. Özellikle genç ve yeni girişimciler inovatif fikirlerini gerçekleştirmek ve işini büyütmek için e-ticaret yöntemlerini tercih ediyor. Daha maliyetsiz bir şekilde iş yapmak ve kendi işinin patronu olarak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran yazılımlardan biri Shopify oluyor. Shopify nedir, nasıl kullanılır merak edenler dikkat: Bu yazı sizin için geliyor.

07 Temmuz 2022

GİB Portal Nedir, Ne İşe Yarar?

GİB Portal Nedir, Ne İşe Yarar?

Bilindiği gibi Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Usul Kanunu’nda değişikliğe gitti ve bu değişiklikler 1 Temmuz 2022 itibariyle geçerli olacak. Özellikle e-fatura ve e-arşiv uygulamaları şirketler için zorunlu hale geliyor. E-fatura, e-arşiv işlemleri ise GİB Portal üzerinden gerçekleştiriliyor. GİB Portal nedir, ne işe yarar? GİB Portal nasıl kullanılır? GİB Portal hakkında merak edilenleri yazımızda derledik.

29 Haziran 2022