E-Fatura Entegrasyonu

E-fatura sistemi ile kağıt tüketimi azaltılır ve iş yükü hafifletilir. Pomelo Stok ile e-fatura entegrasyonu çok kolay!

e-fatura

Elektronik fatura (e-fatura), kağıt faturanın tüm hukuki niteliklerine sahip olan ve elektronik ortamda gönderip alınarak hem satıcıya hem de alıcıya zamandan ve maliyetten kâr ettiren bir fatura türüdür.

Elektronik fatura ile yazdırma ve de kargolama dertlerinden kurtulunur. Nerede olunursa olunsun müşterilere faturaları anında iletilir.

Dijital arşivleme özelliği ile dosyalar arasında kaybolmak tarihe karışır, istendiği zaman eski e-fatura belgelerine dijital ortamda rahatça ulaşılabilir.

Tahsilat Hızlanır.

Fatura takibi sürecinde zaman kaybedilmez. Faturalar anında müşterilere ulaştırılır. 

Kargo Masraflarından Kurtulunur.

Nerede olunursa olunsun, fatura anında oluşturulabilir ve müşteriye iletilebilir. Tek ihtiyaç, internete erişimi olan bir akıllı telefon, tablet ya da bilgisayardır. 

E-Fatura Kolay ve Hızlı Oluşturulur.

Operasyonel yük azalır. Kağıt, mürekkep, kargo, zarf gibi masraflardan kurtulunur. Fatura imzalayıp faturayı kaşelemek, postalamak ve arşivlemek gibi süreçler son bulur.

E-Faturayı Saklamak İçin Fiziki Ortama Gerek Yoktur.

E-fatura, dijital ortamda arşivlenebilir. Fatura saklamanın maliyeti ve iş yükü yok olmuş olur. Eski e-faturalara da istendiği zaman kolaylıkla ulaşılır.

Doğa Korunur.

E-fatura sistemi ile kağıt fatura kesilen dönemlere nazaran kağıt tüketimi azaltılır, doğanın korunmasına yardımcı olunur.