Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu

Pomelo Stok ile Çiçeksepeti entegrasyonunuzu sağlayarak mağazanızın satışlarını dakikalar içinde tek bir panelden yönetin!

Pomelo Stok aracılığı ile entegrasyon işleminizi sağlayarak mağaza satışlarınızı kısa sürede tek bir panelden yönetin!

Pomelo Stok ile Çiçeksepeti Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Pomelo Stok entegre sistemiyle yüklenen bütün ürünler belirlenmiş kriterlere uygun biçimde anında Çiçeksepeti’ne düşer ve daima güncel kalır.
  • Ürünler stok koduna, barkod koduna ve ad bilgilerine kadar düzenli biçimde Pomelo Stok sisteminde yerini alır. Bu sayede ürünleri tekrar tekrar oluşturmaya gerek kalmaz.
  • Çiçeksepeti’nden alınan siparişler müşteriye ait bilgilerle Pomelo Stok panelinde listelenerek stok bilgilerinin satış sonunda tüm pazaryerlerinde güncellenmesini sağlar.
  • Çiçeksepeti kullanıcılarından alınan siparişler otomatik onay sistemi ile vakit almadan onaylanır ve hızlı işlemler sonucunda mağaza puanı yükselir.
  • Kargo kampanyaları sonucunda edinilen kargo kodları Pomelo Stok’a düşer ve kargo fişlerine yazılır.
  • Çiçeksepeti kullanıcılarından yöneltilen sorular direkt olarak Pomelo Stok ekranında yerini alır ve hızlıca cevaplanır.

Nasıl Yapacağım?

Entegrasyon başlı başına uzun bir süreçtir ancak Pomelo Stok bunu hızlı hâle getirdi!

Kopyala – yapıştır ile kolaylıkla mağazanızın Çiçeksepeti entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Talep ettiğiniz her noktada rehberlik ediyoruz.

Mağazamı Entegre Edince Ne Olacak?

İşletmenizde satışa sunulan ürünler, ürünlerin siparişleri ve sipariş eden müşterilerin bilgileri saniyeler süren kısa bir sürede Pomelo Stok’ta listelenecek. Sonrasında Çiçeksepeti paneline ihtiyacınız olmadan yalnız bir panelden bütün işlemleri Pomelo Stok’la tamamlayacaksınız!

Entegre İşlemi İçin Ne Gerekiyor?

Mağazanızın Çiçeksepeti’ne entegresini tamamlamak adına bir tek API bilginiz yeterli! API bilginizi Pomelo Stok’a kaydederek anında entegre işleminizi tamamlamış olursunuz!

Siz müşterilerinizle ilgilenin, entegrasyonu Pomelo Stok sağlasın!

Diğer Pazaryeri Entegrasyonlarımız