Etiketin Yarısı

Etiketin Yarısı

Pomelo Stok entegrasyonu ile entegre işlemlerinizi sağlayıp online mağaza satışlarınızı çok kısa bir sürede sadece bir ekrandan yönetin!

Pomelo Stok ile Etiketin Yarısı Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Pomelo Stok entegrasyon işlemlerinde yüklenmiş olan tüm ürünler belirlenmiş olan kriterlere uygun hâlde hemen Etiketin Yarısı’na düşer ve sürekli güncel kalır.
  • Söz konusu ürünler; stok koduna, barkod numarası ve de ad bilgilerine değin düzenli şekilde Pomelo Stok’ta yer alır. Bu doğrultuda ürünler tekrar tekrar oluşturulmak zorunda kalmaz. 
  • Etiketin Yarısı’ndan alınan siparişler müşterisine ait bilgiler ile birlikte Pomelo Stok panelinde listelenir ve stok bilgisinin satış sonrasında bütün pazaryerlerinde güncel kalması sağlanır.
  • Etiketin Yarısı kullanıcılarından alınmış olan siparişler, otomatik onay sistemiyle vakit harcanmadan onaylanır ve sağlanmış olan hızlı işlem deneyimi ile online mağaza puanı yükselir.
  • Kargo kampanyaları ile edinilen kargo numaraları Pomelo Stok paneline düşer, bu sayede hızlıca kargo fişi üzerine yazılır.
  • Etiketin Yarısı kullanıcılarından gelen sorular otomatik şekilde Pomelo Stok paneline düşer, cevaplanır.

Nasıl Yapacağım?

Entegrasyon işlemi genel itibariyle kapsamlı bir işlemdir ama Pomelo Stok bu işlemi sizler için kolaylaştırdı!

Kopyalayıp yapıştırarak online mağazanızın Etiketin Yarısı entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her noktada destek talebi sunuyoruz.

Mağazamı Entegre Edince Ne Olacak?

Mağazada satışa sunulan bütün ürünler, ürünlerin siparişleri ve de siparişi oluşturan müşterilerin bilgileri jet hızında Pomelo Stok’ta listelenmiş olacak. Sonrasında da Etiketin Yarısı panelini kullanmaya gerek kalmadan sadece bir ekrandan tüm işlemleri Pomelo Stok entegrasyon programı ile tamamlamış olacaksınız.

Entegre İşlemi İçin Ne Gerekiyor?

Online mağazanızın Etiketin Yarısı’na entegrasyonunu sağlayabilmeniz için yalnızca API bilgilerinizi almanız yeterlidir. API bilgilerinizi Pomelo Stok pazaryeri kayıt sayfasından Pomelo Stok’a kaydederek hızlı bir şekilde entegre işleminizi tamamlamış olursunuz.

Siz mağazanızla ilgilenin, entegre işlemini Pomelo Stok tamamlasın!

Diğer Pazaryeri Entegrasyonlarımız