Foriba E-Fatura Entegrasyonu

Foriba entegrasyonuyla satışlarınızda e-fatura oluşturabilirsiniz!

Foriba entegrasyonuyla satışlarınızda e-fatura oluşturabilirsiniz!

Dünyanın her bir yanındaki hükümetler, toplumların gelişmesine yardımcı olmak amacı ile KDV açığını kapatmak adına tasarlanan e-fatura kontrolünü benimsiyor. Ancak her devlet kendi yönetmeliğini farklı şekillerde düzenliyor. Uyumluluk, bu konuda global bir yürürlük olmadığından dolayı öncelikle çok uluslu şirketler adına fazlasıyla karmaşık hâle geliyor. Vergilendirmede gerçek zamanlı uyumluluğu yakalamanın doğru olan ve doğru olmayan yolları vardır. Süreklilik gösteren ve gerçek zamanlı vergi uyumluluğuna geçecek işletmeler adına tahmin edilemez durumda olsa da işletmeleri hızla adapte olmaları önemli olan bir dijital dönüşüme yönlendiriyor. Dijital dönüşümde fatura kesimi için e-fatura devri karşımıza çıkıyor. E-fatura uyumunu dijital finans altyapınıza yerleştirerek çağı yakalayın.

Foriba entegrasyonu aracılığı ile pazaryerleri, e-ticaret mağazaları ve fiziksel mağazalardaki satışlarınız için otomatik olarak e-fatura oluşturmak ve göndermek çok kolay.

Foriba Entegrasyonu ile Ne Yapılabilir?

Foriba entegrasyonu ile Pomelo Stok’taki bütün satışlarınıza otomatik bir şekilde e-fatura oluşturabilirsiniz ve müşterilerinize bu faturaları elektronik posta olarak gönderebilirsiniz.

Elde Fatura Yazıp Kesme Devri Bitti!

Gerek pazaryerleri satışlarınızda, gerek e-ticaret sitelerinizdeki siparişlerinizde, gerek ise fiziksel mağazalarınızda yaptığınız satışlarda fark etmeksizin otomatik şekilde e-fatura oluşturabilir ve bunları gönderebilirsiniz.

Pomelo Stok – Yeni Nesil Mağazacılık Yönetimi

Pomelo Stok entegrasyon çözümleri beraberinde entegrasyon sürecinizi yöneterek mağaza satışlarınızda zamandan ve iş gücünden kâr edin. Satışlarınızı sadece Pomelo Stok ekranından yönetin.