Gittigidiyor Pazaryeri Entegrasyonu

Pomelo Stok aracılığı ile entegrasyon sürecinizi yöneterek mağazanızın satışlarını çok kısa sürede tek bir ekrandan yönetin!

E-Ticaret Entegrasyonu

Mağazamı Entegre Edince Ne Olacak?

Mağazanızın satışa sunduğu bütün ürünler, aldığınız tüm siparişler ve tüm müşteri bilgileriniz dakikalar içinde Pomelo Stok panelinde listelenecek ve bu aşama sonrasında Gittigidiyor.com paneline girmenize gerek kalmadan tek bir ekrandan bütün işlemlerinizi Pomelo Stok ile gerçekleştirebileceksiniz!

Nasıl Yapacağım?

Entegre işlemi ne kadar zor olsa da Pomelo Stok ile artık çok kolay.

Kopyalama ve yapıştırma işlemi ile saniyeler içinde mağazanızı pazaryerine entegre edebilirsiniz.

Entegre işlemi sonrasında 7/24 destek vermekteyiz.

Saniyeler İçinde Yayında

Ürünleriniz Jet hızında pazaryerine aktarılır.

Mevcut Ürünler Gelir

Eklenmiş ürünleri tekrar eklemeniz gerekmez.

Otomatik Onay Sistemi

Otomatik onay sistemiyle siparişler hızlıca onaylanır.

Tam Senkronizasyon

Ürün ve stok durumunuz tüm kaynaklarda güncellenir.

Gittigidiyor Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

 • Pomelo Stok’a yüklenen ürünler belirlediğiniz kriterlere uygun olarak saniyeler içinde Gittigidiyor.com’a aktarılır ve güncellenir.
 • Yayınlanan ürünler barkod ve stok kodu veya ürün adına göre toplu şekilde Pomelo Stok paneline gelir. Bu sayede ürünler baştan oluşturulmaz.
 • Gittigidiyor.com’dan alınan siparişleriniz, tüm müşteri bilgileriyle Pomelo Stok ekranında listelenir. Stok bilgileri de saniyeler içinde satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda güncellenir.
 • Gittigidiyor.com’dan gelen siparişleriniz otomatik şekilde hızla onaylanır ve zamandan kâr etmekle beraber mağaza puanınızı da yükseltirsiniz.
 • Kargo kampanyalarından gelmiş olan bütün kargo kodları düzenli şekilde Pomelo Stok’a düşer.
 • Gittigidiyor.com müşterilerinden gelmiş olan bütün sorular Pomelo Stok ekranına gelir ve bu ekran üzerinden kolaylıkla cevaplanabilir.

 

Entegrasyon İşlemi İçin Ne Yapmam Gerekir?

Mağazanızın Gittigidiyor.com pazaryerine entegrasyonunu sağlamak için tek gereken API bilgilerinizdir. İşte bu kadar basit! Oturduğunuz yerden API bilgilerinizi Pomelo Stok’a girerek saniyeler içinde mağazanızı Gittigidiyor.com’a entegre edersiniz.

Diğer Pazaryeri Entegrasyonlarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Gittigidiyor pazaryerinin entegrasyonunu sağlayarak mağazanıza gelmiş olan bütün siparişler ile yapmış olduğunuz satışları takip ederken stoklarınızı da kolaylıkla yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Yani ürün gönderimi ve ürün yönetimi işlemlerini yapabilirsiniz.

Gittigidiyor pazaryeri entegrasyonunun 1 aylık ücreti için fiyatlandırma sayfasına bakabilirsiniz.

Gittigidiyor entegrasyonu Pomelo Stok ile yalnızca dakikalarınızı alır.

 • Otomatik stok yönetimi özelliği
 • Sipariş takibi ve satış takibi özelliği
 • Toplu ürün ekleme özelliği
 • Toplu satış durdurma özelliği
 • Toplu fiyat güncelleme özelliği

Gittigidiyor pazaryerinin entegrasyonuna dair daha fazla bilgi alabilmek adına  0216 706 55 38 numaralı telefondan veya [email protected] e-posta adresinden Pomelo Stok ekibine ulaşabilirsiniz.

Gittigidiyor pazaryerinde bireysel ve kurumsal olarak iki hesap vardır. Bireyseli seçerseniz şirket açma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.